Şartlar ve Koşullar

Kazan Deposundan bir sipariş vererek, aşağıda özetlenen Kullanım Koşullarında yer alan hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi ve bunlara bağlı olduğunuzu onaylamış olursunuz.

Bu şartlar, tüm web sitesi ve sizinle Kazan Deposu arasındaki her türlü e-posta veya diğer iletişim türleri için geçerlidir.

Kazan Deposu ekibi hiçbir koşulda, bu materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan veri veya kar kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan, dolaylı, özel, arızi veya sonuç olarak ortaya çıkan herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Kazan Deposu ekibine veya yetkili bir temsilciye bu tür hasarların olasılığı konusunda bilgi verilmiş olsa bile.

Bu sitedeki materyalleri kullanmanız, ekipman veya veriler için servis, onarım veya düzeltme ihtiyacı doğurursa, bunlarla ilgili tüm masrafları üstlenirsiniz.

Kaynaklarımızın kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sonuçtan Kazan Deposu sorumlu olmayacaktır.

Her an fiyatları değiştirme ve kaynak kullanım politikasını revize etme hakkını saklı tutarız.

Hizmet

Hizmet (“öğe” veya “dosya”) satın alarak veya indirerek, bu dosyaları belirli koşullar altında belirli kullanımlar için kullanma lisansı almış olursunuz. Mülkiyet Kazan Deposun’da kalır ve aşağıdaki hizmet koşullarına uymanız gerekir.

Güvenlik

 

Diğer web sitelerinden gömülü içerik

 

Kazan Deposu sizin hakkınızda veri toplayabilir, çerez kullanabilir, üçüncü taraf verileri ve etik olmayan kullanıcı izleme işlemleri yapmamaktayız.

Şartlarla ilgili değişiklikler

Kullanım koşullarımızı değiştirirsek, bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayacağız. Kayıtlı kullanıcılara, kullanım koşullarında yapılan değişiklikleri özetleyen bir e-posta gönderilecektir.

Ana Menü